Radnice odmítá zdůvodnit veletoče kolem obecních společností

Radnice odmítá zdůvodnit veletoče kolem obecních společností

Již přes dva měsíce odmítá žižkovská radnice zdůvodnit strategické veletoče kolem struktury obecních společností, které spravují obecní majetek za stovky milionů korun. Na otázky Žižkovských listů starostka

čtěte více
Hujová je třetí nejoblíbenější starostkou metropole

Hujová je třetí nejoblíbenější starostkou metropole

Starostka Prahy 3 Vladislava Hujová (TOP 09) je třetí nejoblíběnější nejvyšší představitelkou městských částí v rámci české metropole. Vyplývá to z aktuálního výzkumu agentury Phoenix research, který probíhal v červenci.

čtěte více
Žižkov budou hlídat další tři kamery

Žižkov budou hlídat další tři kamery

Žižkovská radnice schválila rozšíření městského kamerového systému v Praze 3 o tři další stanoviště. Nově budou pod dohledem Žižkovo náměstí, Kostnické náměstí a cyklostezka u Tachovského náměstí.

čtěte více
Hrrr na ně! Na Vítkov

Hrrr na ně! Na Vítkov

Již počtvrté v novodobé historii poženou Husité z vrchu Vítkov křižáky.

čtěte více
Zvolte stranu: 1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | 26-30 | 31-35 | 36-36

13.6.2014 Jedenáctá muzejní noc

Jedenáctá muzejní noc

Sobotní večer 14. června bude již po jedenácté věnován večernímu a nočnímu trajdání po pražských muzeích, Žižkov nevyjímaje. Právě na Žižkov se můžete vypravit do Národního památníku na Vítkově či Armádního muzea. 

3.6.2014 Debata k "Jiřáku" se přesunula!

Debata k

Plánovaná debata k revitalizaci náměstí Jiřího z Poděbrad, která se bude konat v pondělí 9. června od 18.00 do 20.00, se vzhledem k velkému počtu zájemců přesunula z informačního centra MČ Praha 3 do nedaleké ZŠ Jiřího z Poděbrad. 

3.6.2014 Farmářské tržiště přidává čtvrtek

Farmářské tržiště přidává čtvrtek

Kdo si zvykl chodit na farmářské trhy na náměstí Jiřího z Poděbrad ve středu, pátek a sobotu, může do svého kalendáře přidat i čtvrtek. Právě od 5. června se totiž stánky otvírají i ve čtvrtý den v týdnu! 

15.5.2014 Latinská Amerika na „Jiřáku“

Latinská Amerika na „Jiřáku“

Dnešní den, čtvrtek 15. května, je na náměstí Jiřího z Poděbrad věnován Latinské Americe prostřednictvím akce Merkádo, projektu mladé studentky FF UK. Akce, která začíná v 10.00 a bude probíhat až do 20.00, nabídne tradiční latinskoamerické pochutiny, potraviny a pokrmy z Kolumbie, Mexika, Peru Argentiny a dalších zemí. 

16.4.2014 Nákladové nádraží Žižkov se stane kulturně-vzdělávacím centrem

Nákladové nádraží Žižkov se stane kulturně-vzdělávacím centrem

Zástupci pěti zainteresovaných subjektů včera odpoledne podepsali memorandum zavazující ke vzájemné spolupráci na revitalizaci kulturní památky v kulturně-vzdělávací centrum. V současné chvíli je cesta k revitalizaci na samotném počátku, kdy se teprve vytváří cesta pro převod majetků z vlastníka ČD na nový, zatím nespecifikovaný subjekt. 

Zvolte stranu: 1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | 26-30 | 31-35 | 36-36

Tipy na akce

Aktuality

Pokračuje rekonstrukce křižovatky Prokopova-Jeseniova

Až do 15. září budou v souvislosti s pokračováním celkové rekonstrukce a přestavby křižovatky ulic Prokopova-Rokycanova-Jeseniova probíhat v lokalitě uzavírky, omezení a změny v MHD. Zde je jejich přehled:

CzechPoint na Seifrtce od 14. 12. mimo provoz

Pokud budete potřebovat v druhé polovině prosince ověřit podpis či využít jiné služby pracoviště CzechPoint, musíte ve třetí městské části pouze do Lipanské ulice. Pracoviště v budově městské části na Seifertově ulici bude z technických důvodů do konce roku uzavřeno.

8. zasedání Zastupitelstva MČ Praha 3

Úterý 22. prosince 2015 od 15.00 hodin, Žižkovská radnice, Havlíčkovo náměstí 9, 1. patro, č. dveří 126

created by Anawe