Radnice odmítá zdůvodnit veletoče kolem obecních společností

Radnice odmítá zdůvodnit veletoče kolem obecních společností

Již přes dva měsíce odmítá žižkovská radnice zdůvodnit strategické veletoče kolem struktury obecních společností, které spravují obecní majetek za stovky milionů korun. Na otázky Žižkovských listů starostka

čtěte více
Hujová je třetí nejoblíbenější starostkou metropole

Hujová je třetí nejoblíbenější starostkou metropole

Starostka Prahy 3 Vladislava Hujová (TOP 09) je třetí nejoblíběnější nejvyšší představitelkou městských částí v rámci české metropole. Vyplývá to z aktuálního výzkumu agentury Phoenix research, který probíhal v červenci.

čtěte více
Žižkov budou hlídat další tři kamery

Žižkov budou hlídat další tři kamery

Žižkovská radnice schválila rozšíření městského kamerového systému v Praze 3 o tři další stanoviště. Nově budou pod dohledem Žižkovo náměstí, Kostnické náměstí a cyklostezka u Tachovského náměstí.

čtěte více
Hrrr na ně! Na Vítkov

Hrrr na ně! Na Vítkov

Již počtvrté v novodobé historii poženou Husité z vrchu Vítkov křižáky.

čtěte více
Zvolte stranu: 1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | 26-30 | 31-35 | 36-36

15.4.2014 Trasa metra A o Velikonocích nepojede

Trasa metra A o Velikonocích nepojede

Od pátečního odpoledne 18. dubna až do rána v úterý 22. dubna čeká Prahu zatím největší výpadek metra od září 2012. Metro po celé své nejkratší trase, zeleném „Áčku“, obousměrně přeruší svůj provoz. Hlavním důvodem jsou opravy výhybek a výměna pražců. 

8.4.2014 Nezapomeňte na zápisy do mateřských škol!

Zápisy do

Ve středu 9. a ve čtvrtek 10. dubna se budou konat každoroční zápisy do mateřských školek v rámci celé Prahy 3.  Rodiče mají na výběr z osmnácti „mateřinek“, které budou pro zápisy otevřeny každý den od 13.00 do 17.00. 

28.3.2014 Kdosi poškodil pomník okupantům

Vandalové poškodili pomník okupantům / FOTO: redakce

V areálu Olšanských hřbitovů poblíž chrámu Zesnuté svaté Bohorodice byl 15. února odhalen pomník „na věčnou památku padlým vojínům internacionalistům a mírotvorcům“. V úterý 25. března jej však neznámý přestříkal červenou barvu, kterou napsal jméno Jana Palacha a pod něj kříž. 

28.3.2014 Milionová loupež ve zlatnictví

Na Žižkově bylo vyloupeno zlatnictví – pachatelé si odnesli zboží v hodnotě milionu korun!

Ve čtvrtek ráno bylo v ulici Jana Želivského vyloupeno zlatnictví, do kterého záhy po otevření vběhla skupina čtyř mužů, z nichž dva začali prodavačku ohrožovat střelnými zbraněmi, zatímco jejich kumpáni rozbili vitríny a ihned ukradli ty nejcennější kusy. 

11.3.2014 Průzkum: Primátor Hudeček míří ke dnu popularity

Popularita primátora hl. m. Prahy je nejnižší

Je nejhůře hodnoceným představitelem v čele kraje a jeho popularita dále klesá. Zatímco bývalý pražský primátor Bohuslav Svoboda vedl žebříčky popularity hejtmanů, jeho nástupce Tomáš Hudeček je bezkonkurenčně poslední a stále klesá ke dnu. Vyplývá to z aktuálního průzkumu společnosti SANEP, který probíhal v únoru.

Zvolte stranu: 1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | 26-30 | 31-35 | 36-36

Tipy na akce

Aktuality

Pokračuje rekonstrukce křižovatky Prokopova-Jeseniova

Až do 15. září budou v souvislosti s pokračováním celkové rekonstrukce a přestavby křižovatky ulic Prokopova-Rokycanova-Jeseniova probíhat v lokalitě uzavírky, omezení a změny v MHD. Zde je jejich přehled:

CzechPoint na Seifrtce od 14. 12. mimo provoz

Pokud budete potřebovat v druhé polovině prosince ověřit podpis či využít jiné služby pracoviště CzechPoint, musíte ve třetí městské části pouze do Lipanské ulice. Pracoviště v budově městské části na Seifertově ulici bude z technických důvodů do konce roku uzavřeno.

8. zasedání Zastupitelstva MČ Praha 3

Úterý 22. prosince 2015 od 15.00 hodin, Žižkovská radnice, Havlíčkovo náměstí 9, 1. patro, č. dveří 126

created by Anawe