Radnice odmítá zdůvodnit veletoče kolem obecních společností

Radnice odmítá zdůvodnit veletoče kolem obecních společností

Již přes dva měsíce odmítá žižkovská radnice zdůvodnit strategické veletoče kolem struktury obecních společností, které spravují obecní majetek za stovky milionů korun. Na otázky Žižkovských listů starostka

čtěte více
Hujová je třetí nejoblíbenější starostkou metropole

Hujová je třetí nejoblíbenější starostkou metropole

Starostka Prahy 3 Vladislava Hujová (TOP 09) je třetí nejoblíběnější nejvyšší představitelkou městských částí v rámci české metropole. Vyplývá to z aktuálního výzkumu agentury Phoenix research, který probíhal v červenci.

čtěte více
Žižkov budou hlídat další tři kamery

Žižkov budou hlídat další tři kamery

Žižkovská radnice schválila rozšíření městského kamerového systému v Praze 3 o tři další stanoviště. Nově budou pod dohledem Žižkovo náměstí, Kostnické náměstí a cyklostezka u Tachovského náměstí.

čtěte více
Hrrr na ně! Na Vítkov

Hrrr na ně! Na Vítkov

Již počtvrté v novodobé historii poženou Husité z vrchu Vítkov křižáky.

čtěte více
Zvolte stranu: 1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | 26-30 | 31-35 | 36-36

22.1.2014 Zásah na pobočkách České pošty

Zásah na pobočkách České pošty

Na několika pobočkách České pošty včetně bývalé centrály v Olšanské ulici na Žižkově zasahují od časných ranních hodin policisté Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu. Mluvčí ČP potvrdil, že si Policie ČR vyžádala řadu dokumentů, které souvisí s vyšetřováním činnosti bývalého zaměstance ČP. V tuto chvíli akci nechce komentovat ani ÚOOZ vzhledem k faktu, že akci dozoruje Vrchní státní zastupitelství v Praze v čele s Lenkou Bradáčovou, která danou skutečnost pouze potvrdila. 

10.1.2014 Viktorka Žižkov se vyhnula vystěhování ze stadionu

Viktorka Žižkov se vyhnula vystěhování ze stadionu

Fotbalový klub bosse Luďka Vinše doplatil radnici dlužný nájem. Fanoušci místního fotbalového klubu FK Viktoria Žižkov si mohou konečně oddechnout. „Viktorka“ se nebude muset ze stadionu na Seifertově ulici vystěhovat a dál může pokračovat svou pouť druhou fotbalovou ligou. Proč se dospělo až do situace, kdy se fotbalisté mohli pomyslně ocitnout na dlažbě?  

10.1.2014 Zápas mezi Viktorkou Žižkov a Spartou Praha skončil neslavně

Zápas mezi Viktorkou Žižkov a Spartou Praha skončil neslavně

Ve čtvrtek 9. 1. proti sobě nastoupilo mužstvo Viktorky Žižkov a Sparty Praha - pro prvně jmenované však zápas skončil skoro až dehonestující porážkou. Mužstvo v tomto roce poprvé nastoupilo na přírodní trávník, výsledek zápasu však byl po druhé polovině zdrcujících 0:7.  „Hráli jsme se špičkou první ligy a tak se jasně projevil rozdíl mezi oběma kluby. Bohužel musím konstatovat, že to co předvedli někteří hráči v prvním poločase, se neslučuje s profesionálním fotbalem," řekl k zápasu trenér Trpišovský.    Sparta Praha - Viktoria Žižkov 7:0  - průběh utkání Branky: 34., 37. a 41. Lafata, 22. a 45. Krejčí, 24. Dočkal, 52. Bednář. Sestava Sparty: Vaclík - Kadeřábek, Brabec, Holek, Hybš - Vácha, Matějovský, Hušbauer (74. Vacek) - Dočkal, Krejčí - Lafata (46. Bednář). Sestava Viktorky 1. poločas: Otmar – Dressler, Bodeček, Hejný, Folwarczny – Karaduz – Bartl, Folprecht, Hůrka, Hadaščok – Voltr Sestava Viktorky 2. poločas: Boháč – Houžvička, Šťastný, Kiidron, Folwarczny – Opluštil – Roubal (82. Carda), Súkenník, Mareš, Hůrka (67. Procházka), - Škoda 

3.1.2014 Lednové jízdní řády prodlužují intervaly

Lednové jízdní řády prodlužují intervaly

Jak na Nový rok, tak po celý rok – říká se již tradičně ve chvílích, kdy se překlápí číslice na letopočtu. Doufejme však, že si s obdobím Nového roku Pražská integrovaná doprava nespojuje celý leden, v němž dochází k prodloužení intervalů především tramvajových a autobusových spojů. 

17.12.2013 Zastupitelstvo schválilo rozpočet na rok 2014

Zastupitelstvo schválilo rozpočet na rok 2014

Zastupitelstvo městské části Praha 3 dnes schválilo svůj rozpočet na následující rok 2014, který byl v mnohém rozporován opozicí v čele s ODS. Diskuze se na dlouhou dobu stočila k částce 1,9 milionů na kulturní akce na Nákladovém nádraží Žižkov, místo probírání dalších kapitol rozpočtu.  

Zvolte stranu: 1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | 26-30 | 31-35 | 36-36

Tipy na akce

Aktuality

Pokračuje rekonstrukce křižovatky Prokopova-Jeseniova

Až do 15. září budou v souvislosti s pokračováním celkové rekonstrukce a přestavby křižovatky ulic Prokopova-Rokycanova-Jeseniova probíhat v lokalitě uzavírky, omezení a změny v MHD. Zde je jejich přehled:

CzechPoint na Seifrtce od 14. 12. mimo provoz

Pokud budete potřebovat v druhé polovině prosince ověřit podpis či využít jiné služby pracoviště CzechPoint, musíte ve třetí městské části pouze do Lipanské ulice. Pracoviště v budově městské části na Seifertově ulici bude z technických důvodů do konce roku uzavřeno.

8. zasedání Zastupitelstva MČ Praha 3

Úterý 22. prosince 2015 od 15.00 hodin, Žižkovská radnice, Havlíčkovo náměstí 9, 1. patro, č. dveří 126

created by Anawe