Radnice odmítá zdůvodnit veletoče kolem obecních společností

Radnice odmítá zdůvodnit veletoče kolem obecních společností

Již přes dva měsíce odmítá žižkovská radnice zdůvodnit strategické veletoče kolem struktury obecních společností, které spravují obecní majetek za stovky milionů korun. Na otázky Žižkovských listů starostka

čtěte více
Hujová je třetí nejoblíbenější starostkou metropole

Hujová je třetí nejoblíbenější starostkou metropole

Starostka Prahy 3 Vladislava Hujová (TOP 09) je třetí nejoblíběnější nejvyšší představitelkou městských částí v rámci české metropole. Vyplývá to z aktuálního výzkumu agentury Phoenix research, který probíhal v červenci.

čtěte více
Žižkov budou hlídat další tři kamery

Žižkov budou hlídat další tři kamery

Žižkovská radnice schválila rozšíření městského kamerového systému v Praze 3 o tři další stanoviště. Nově budou pod dohledem Žižkovo náměstí, Kostnické náměstí a cyklostezka u Tachovského náměstí.

čtěte více
Hrrr na ně! Na Vítkov

Hrrr na ně! Na Vítkov

Již počtvrté v novodobé historii poženou Husité z vrchu Vítkov křižáky.

čtěte více
Zvolte stranu: 1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | 26-30 | 31-35 | 36-36

17.12.2013 O svátcích i v modrých zónách

O svátcích i v modrých zónách

Vánoční svátky a přelom roku je obdobím, kdy navštěvujeme své blízké, a tak se i v ulicích Žižkova i celé Prahy 3 dá očekávat větší koncentrace aut. Radnice již tradičně omezí provoz zón placeného stání. 

16.12.2013 19. zasedání zastupitelstva MČ Praha 3

19. jednání zastupitelstva MC Praha 3

V úterý 17. prosince 2013 se bude v kongresovém sále hotelu Olšanka konat již devatenácté zasedání zastupitelstva MČ Praha 3. V předvánočním čase, kdy mají občané obvykle na starost jiné věci, se často "prohlasují" poměrně zásadní dokumenty, na program jednání se ostatně můžete podívat níže. 

29.11.2013 V době adventu pomozte bezdomovcům

V době adventu pomozte bezdomovcům

Pokud se v Praze přepravujete v MHD, potkáváte je často. Koho? Bezdomovce. Zima už nám zaklepala na dveře, teploty přes den se nechtějí přehoupnout přes nulu a lidé bez domova řeší, kde přečkají noc. Do mrazivě třeskutých dnů se jim bude hodit vhodné ošacení, a tak Centrum sociálních služeb Praha (CSSP) vyhlašuje sbírku na šatstva, do které můžete (a měly byste) přispět i vy! 

12.11.2013 Přímý přenos debaty o Viktorce

Přímý přenos debaty o Viktorce

Situace fotbalového klubu FK Viktoria Žižkov je v poslední době nestálá, zejména poté, co dostal od radnice Prahy 3 výpověď z nájmu. Nepříliš přehlednou situaci by dnes mohla rozjasnit veřejná debata, která se bude konat 12. listopadu od 18.00 ve velkém sále hotelu Olšanka. Žižkovské listy vám z debaty přinesou přímý přenos, který naleznete právě na těchto stránkách. Přímý přenos vznikl ve spolupráci s hotelem Olšanka.

25.10.2013 Volby 2013

Volby 2013

Příští rok, kterému se přezdívalo „supervolební“, o jedny volby přišel, neboť možnost ovlivnit, kdo usedne do poslaneckých lavic se přesunula právě na tento prodloužený víkend. Víte koho budete dnes 25. a zítra 26. října volit? Určitě vám však přijde vhod mapa volebních okrsků, kterou naleznete v článku. 

Zvolte stranu: 1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | 26-30 | 31-35 | 36-36

Tipy na akce

Aktuality

Pokračuje rekonstrukce křižovatky Prokopova-Jeseniova

Až do 15. září budou v souvislosti s pokračováním celkové rekonstrukce a přestavby křižovatky ulic Prokopova-Rokycanova-Jeseniova probíhat v lokalitě uzavírky, omezení a změny v MHD. Zde je jejich přehled:

CzechPoint na Seifrtce od 14. 12. mimo provoz

Pokud budete potřebovat v druhé polovině prosince ověřit podpis či využít jiné služby pracoviště CzechPoint, musíte ve třetí městské části pouze do Lipanské ulice. Pracoviště v budově městské části na Seifertově ulici bude z technických důvodů do konce roku uzavřeno.

8. zasedání Zastupitelstva MČ Praha 3

Úterý 22. prosince 2015 od 15.00 hodin, Žižkovská radnice, Havlíčkovo náměstí 9, 1. patro, č. dveří 126

created by Anawe