Radnice odmítá zdůvodnit veletoče kolem obecních společností

Radnice odmítá zdůvodnit veletoče kolem obecních společností

Již přes dva měsíce odmítá žižkovská radnice zdůvodnit strategické veletoče kolem struktury obecních společností, které spravují obecní majetek za stovky milionů korun. Na otázky Žižkovských listů starostka

čtěte více
Hujová je třetí nejoblíbenější starostkou metropole

Hujová je třetí nejoblíbenější starostkou metropole

Starostka Prahy 3 Vladislava Hujová (TOP 09) je třetí nejoblíběnější nejvyšší představitelkou městských částí v rámci české metropole. Vyplývá to z aktuálního výzkumu agentury Phoenix research, který probíhal v červenci.

čtěte více
Žižkov budou hlídat další tři kamery

Žižkov budou hlídat další tři kamery

Žižkovská radnice schválila rozšíření městského kamerového systému v Praze 3 o tři další stanoviště. Nově budou pod dohledem Žižkovo náměstí, Kostnické náměstí a cyklostezka u Tachovského náměstí.

čtěte více
Hrrr na ně! Na Vítkov

Hrrr na ně! Na Vítkov

Již počtvrté v novodobé historii poženou Husité z vrchu Vítkov křižáky.

čtěte více
Zvolte stranu: 1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | 26-30 | 31-35 | 36-36

4.11.2014 1. ustavující jednání zastupitelstva MČ Praha 3

1. ustavující jednání zastupitelstva MČ Praha 3

V úterý 4. listopadu se bude od 15.00 konat ve velké radniční síni konat první ustavující jednání zastupitelstva MČ Praha 3, na kterém by se měla ztvrdit koalice TOP09, ČSSD, ODS a Volby pro město. Přímý přenos můžete sledovat ZDE. 

14.10.2014 Žižkov nejen sobě vyjednává o koalici

Žižkov nejen sobě vyjednává o koalici

Ve vzduchu stále visí možná koalice s ČSSD s tichou podporou KSČM, na facebookém profilu vítězného uskupení Žižkov nejen sobě se dnes objevila zpráva o budoucím vyjednávání s koaličními partnery. V prvním kole se tak sejdou zástupci Ž(n)S a TOP09. 

6.10.2014 Diskuze s kandidáty na starostu!

Diskuze s kadnidáty na starostu!

Čtyři dny před volbami se v kongresovém sále hotelu Olšanka střetnou kandidáti na post starosty Prahy 3. Účastnit by se mělo celkem osm kanditátů a kandidátek. Současná starostka Vladislava Hujová (TOP09), Alexandr Bellu (ODS), Irena Ropková (ČSSD), Matěj Stropnický (ŽnS), Michal Konvička (DJK), Gabriela Nováková (VpM) a Pavel Ambrož  (KSĆM). Začátek diskuze je plánován na 19.00 a moderovat bude Milan Šíma. 

3.7.2014 Uzavírka ulice Kouřimská

Uzavírka ulice Kouřimská

Takřka každoroční letní oprava teplovodu v ulici Kouřimská znamená její uzavírku a to v termínu od 3. července až do 31. srpna. 

2.7.2014 Debata k modrým zónám na Trojce

Debata k modrým zónám na Trojce

Jak se vám parkuje v modrých zónách na Praze 3? A co byste chtěli změnit či vylepšit? Dnes máte možnost debatovat na semináři zabývající se parkováním na Praze 3, který se odehraje od 17.00 v Informačním centru Prahy 3 v Milešovské ulici. Na náměty a dotazy bude odpovídat zaměstnanec Odboru dopravy, oddělení dopravy v klidu.  

Zvolte stranu: 1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | 26-30 | 31-35 | 36-36

Tipy na akce

Aktuality

Pokračuje rekonstrukce křižovatky Prokopova-Jeseniova

Až do 15. září budou v souvislosti s pokračováním celkové rekonstrukce a přestavby křižovatky ulic Prokopova-Rokycanova-Jeseniova probíhat v lokalitě uzavírky, omezení a změny v MHD. Zde je jejich přehled:

CzechPoint na Seifrtce od 14. 12. mimo provoz

Pokud budete potřebovat v druhé polovině prosince ověřit podpis či využít jiné služby pracoviště CzechPoint, musíte ve třetí městské části pouze do Lipanské ulice. Pracoviště v budově městské části na Seifertově ulici bude z technických důvodů do konce roku uzavřeno.

8. zasedání Zastupitelstva MČ Praha 3

Úterý 22. prosince 2015 od 15.00 hodin, Žižkovská radnice, Havlíčkovo náměstí 9, 1. patro, č. dveří 126

created by Anawe