Radnice odmítá zdůvodnit veletoče kolem obecních společností

Radnice odmítá zdůvodnit veletoče kolem obecních společností

Již přes dva měsíce odmítá žižkovská radnice zdůvodnit strategické veletoče kolem struktury obecních společností, které spravují obecní majetek za stovky milionů korun. Na otázky Žižkovských listů starostka

čtěte více
Hujová je třetí nejoblíbenější starostkou metropole

Hujová je třetí nejoblíbenější starostkou metropole

Starostka Prahy 3 Vladislava Hujová (TOP 09) je třetí nejoblíběnější nejvyšší představitelkou městských částí v rámci české metropole. Vyplývá to z aktuálního výzkumu agentury Phoenix research, který probíhal v červenci.

čtěte více
Žižkov budou hlídat další tři kamery

Žižkov budou hlídat další tři kamery

Žižkovská radnice schválila rozšíření městského kamerového systému v Praze 3 o tři další stanoviště. Nově budou pod dohledem Žižkovo náměstí, Kostnické náměstí a cyklostezka u Tachovského náměstí.

čtěte více
Hrrr na ně! Na Vítkov

Hrrr na ně! Na Vítkov

Již počtvrté v novodobé historii poženou Husité z vrchu Vítkov křižáky.

čtěte více

Čarodějnice na trojce

redakce / 30.4.2014
Slet čarodějnic / FOTO: Filip Singer

Poslední den měsíce dubna léta páně 2014 právě probíhá a s ním i každoroční slet čarodějnic. Kam však vyrazit a kde si zapálit pořádnou „vatru“? Poradíme! 

Pálení čarodějnic / FOTO: Filip SingerV Ulitě s kouzelníkem 

Na Praze 3 je několik tradičních míst, kde se čarodějnice pálí každý rok, a kam rozhodně stojí za to vyrazit. První je Dům dětí a mládeže Ulita, jejíž zahrada se opět promění v jeden velký rej. Bude se vyhlašovat miss čarodějnice 2014, možná přijde i kouzelník Radim Šoch, pro ratolesti bude připraven i skákací hrad, tombola, ale také možnost vyzkoušet si airbrush a stezka odvahy pro náctileté. Nezapomeňte si doma převlek! Vstupné je 40 korun, začíná se v 16.00 a zábava bude pokračovat až do 19. hodin.

DDM Ulita / Na Balkáně 2866/17a, Praha 3 / www.ulita.cz

 

Oheň s Novou trojkou

Centrum Nová trojka také připravilo svou podobu celosvětového sletu čarodějnic, která se odehraje dnes od 16.00 do 19.00 v IC Zahrada. Není nutné se rezervovat a poplatek za celou rodinu činí 150 korun – poznáte fígle čarodějnic ze všech koutů světa!

Nová trojka / IC Zahrada, U zásobní zahrady 8, Praha 3 / www.nova-trojka.cz

 

Pálení čarodějnic / FOTO: Filip SingerSvatojakubská noc na kole

Milovníci dobrodružství a jízdy na kole by si neměli nechat pro změnu ujít noční vyjížďku Bajkazylu, která vás provede po vrstevnicích až k ohni před kavárnou na Tachovském náměstí. Sraz je v devět hodin večer před Rudolfinem a jízda se prý vyhne všem výraznějším pražským kopcům, tudíž zadýchání snad nehrozí!

Sraz 21.00 Rudolfinum / Bajkazyl / Tachovského náměstí 3, Praha 3
 

Diskuse

Tipy na akce

Aktuality

Pokračuje rekonstrukce křižovatky Prokopova-Jeseniova

Až do 15. září budou v souvislosti s pokračováním celkové rekonstrukce a přestavby křižovatky ulic Prokopova-Rokycanova-Jeseniova probíhat v lokalitě uzavírky, omezení a změny v MHD. Zde je jejich přehled:

CzechPoint na Seifrtce od 14. 12. mimo provoz

Pokud budete potřebovat v druhé polovině prosince ověřit podpis či využít jiné služby pracoviště CzechPoint, musíte ve třetí městské části pouze do Lipanské ulice. Pracoviště v budově městské části na Seifertově ulici bude z technických důvodů do konce roku uzavřeno.

8. zasedání Zastupitelstva MČ Praha 3

Úterý 22. prosince 2015 od 15.00 hodin, Žižkovská radnice, Havlíčkovo náměstí 9, 1. patro, č. dveří 126

created by Anawe