Radnice odmítá zdůvodnit veletoče kolem obecních společností

Radnice odmítá zdůvodnit veletoče kolem obecních společností

Již přes dva měsíce odmítá žižkovská radnice zdůvodnit strategické veletoče kolem struktury obecních společností, které spravují obecní majetek za stovky milionů korun. Na otázky Žižkovských listů starostka

čtěte více
Hujová je třetí nejoblíbenější starostkou metropole

Hujová je třetí nejoblíbenější starostkou metropole

Starostka Prahy 3 Vladislava Hujová (TOP 09) je třetí nejoblíběnější nejvyšší představitelkou městských částí v rámci české metropole. Vyplývá to z aktuálního výzkumu agentury Phoenix research, který probíhal v červenci.

čtěte více
Žižkov budou hlídat další tři kamery

Žižkov budou hlídat další tři kamery

Žižkovská radnice schválila rozšíření městského kamerového systému v Praze 3 o tři další stanoviště. Nově budou pod dohledem Žižkovo náměstí, Kostnické náměstí a cyklostezka u Tachovského náměstí.

čtěte více
Hrrr na ně! Na Vítkov

Hrrr na ně! Na Vítkov

Již počtvrté v novodobé historii poženou Husité z vrchu Vítkov křižáky.

čtěte více

Pour Feliciter 2014

31.12.2013
Pour Feliciter 2014

Milí Žižkováci,

Roky kolem nás letí jak splašené a jak se mění naše čtvrť, měníme se i my. Fasády domů se rozpadají, jiné získávají nablyštěný povrch, plácek, kde jste čutali do mičudy se postupně přesouvá tu od Vítkova na Ohradu, tu je hřiště tady, za pár let zas jinde. 

Časopis Žižkovské listy a jeho virtuální podoba na webových stránkách a facebooku se snaží již od roku 2010 „žižkovský život“ zpříjemnit a jeho změny zaznamenat.

V Novém roce vás čeká řada novinek právě v oblasti jedniček a nul – budeme s vámi spoluprožívat naší čtvrť především na webových stránkách, kde naleznete nejen aktuality a každodenní kulturní tipy, ale také rozhovory, reportáže a žižkovské glosy. Na webu ŽL ale najdete i nejrůznější fotogalerie, videa a další „vychytávky“, které virtuální svět nabízí. Milovníci papíru však nemusí smutnit - tištěné číslo pro vás chystáme na jaro přelomu března a dubna!

Vstupte do Nového roku tou správnou nohou a těšíme se na další setkávání u našich článků.

Redakce ŽL
 

Diskuse

Tipy na akce

Aktuality

Pokračuje rekonstrukce křižovatky Prokopova-Jeseniova

Až do 15. září budou v souvislosti s pokračováním celkové rekonstrukce a přestavby křižovatky ulic Prokopova-Rokycanova-Jeseniova probíhat v lokalitě uzavírky, omezení a změny v MHD. Zde je jejich přehled:

CzechPoint na Seifrtce od 14. 12. mimo provoz

Pokud budete potřebovat v druhé polovině prosince ověřit podpis či využít jiné služby pracoviště CzechPoint, musíte ve třetí městské části pouze do Lipanské ulice. Pracoviště v budově městské části na Seifertově ulici bude z technických důvodů do konce roku uzavřeno.

8. zasedání Zastupitelstva MČ Praha 3

Úterý 22. prosince 2015 od 15.00 hodin, Žižkovská radnice, Havlíčkovo náměstí 9, 1. patro, č. dveří 126

created by Anawe