Radnice odmítá zdůvodnit veletoče kolem obecních společností

Radnice odmítá zdůvodnit veletoče kolem obecních společností

Již přes dva měsíce odmítá žižkovská radnice zdůvodnit strategické veletoče kolem struktury obecních společností, které spravují obecní majetek za stovky milionů korun. Na otázky Žižkovských listů starostka

čtěte více
Hujová je třetí nejoblíbenější starostkou metropole

Hujová je třetí nejoblíbenější starostkou metropole

Starostka Prahy 3 Vladislava Hujová (TOP 09) je třetí nejoblíběnější nejvyšší představitelkou městských částí v rámci české metropole. Vyplývá to z aktuálního výzkumu agentury Phoenix research, který probíhal v červenci.

čtěte více
Žižkov budou hlídat další tři kamery

Žižkov budou hlídat další tři kamery

Žižkovská radnice schválila rozšíření městského kamerového systému v Praze 3 o tři další stanoviště. Nově budou pod dohledem Žižkovo náměstí, Kostnické náměstí a cyklostezka u Tachovského náměstí.

čtěte více
Hrrr na ně! Na Vítkov

Hrrr na ně! Na Vítkov

Již počtvrté v novodobé historii poženou Husité z vrchu Vítkov křižáky.

čtěte více

Svatomartinské slavnosti na Jiřáku

redakce / 11.11.2014
Svatomartinské slavnosti na Jiřáku

Náměstí Jiřího z Poděbrad bude v úterý 11. listopadu provoněno svatomartinskou husou a "ovíněno" nabídkou dvaceti českých a moravských vinařství. Slavnosti začínají symbolicky v 11:11, odpolední doprovodný program nabídne cimbálovku a hudební skupinu Problematique. 

Svatomartinské víno je konečně tady! Více než dvacet českých a moravských vinařství, mezi kterými naleznete například Rodinné vinařství Řádek, Vinařství Šalša, Vinařství Šalša a mnohé další, nabídne svá lahodná vína, v rámci gastronomie pak ochutnáte tradiční pečenou husu, které je připraveno na 200 porcí. Za stehno s dvěma druhy knedlíků a se zelím si připravte 125 Kč. 

Vinná gastronomie pak pokračuje nabídkou vhodných lahůdek od kozích sýrů, salámů, raclette či klobásek. 

V rámci doprovodného programu se těště na cimbálovku Galán, která zahraje ve 14.00 či lehkovážný jazz v podání kapely Problematique vystupující v 18.00. 

 

Náměstí Jiřího z Poděbrad / úterý 11. listopadu / 11:11 - 20:00

 

 

Diskuse

Tipy na akce

Aktuality

Pokračuje rekonstrukce křižovatky Prokopova-Jeseniova

Až do 15. září budou v souvislosti s pokračováním celkové rekonstrukce a přestavby křižovatky ulic Prokopova-Rokycanova-Jeseniova probíhat v lokalitě uzavírky, omezení a změny v MHD. Zde je jejich přehled:

CzechPoint na Seifrtce od 14. 12. mimo provoz

Pokud budete potřebovat v druhé polovině prosince ověřit podpis či využít jiné služby pracoviště CzechPoint, musíte ve třetí městské části pouze do Lipanské ulice. Pracoviště v budově městské části na Seifertově ulici bude z technických důvodů do konce roku uzavřeno.

8. zasedání Zastupitelstva MČ Praha 3

Úterý 22. prosince 2015 od 15.00 hodin, Žižkovská radnice, Havlíčkovo náměstí 9, 1. patro, č. dveří 126

created by Anawe