Radnice odmítá zdůvodnit veletoče kolem obecních společností

Radnice odmítá zdůvodnit veletoče kolem obecních společností

Již přes dva měsíce odmítá žižkovská radnice zdůvodnit strategické veletoče kolem struktury obecních společností, které spravují obecní majetek za stovky milionů korun. Na otázky Žižkovských listů starostka

čtěte více
Hujová je třetí nejoblíbenější starostkou metropole

Hujová je třetí nejoblíbenější starostkou metropole

Starostka Prahy 3 Vladislava Hujová (TOP 09) je třetí nejoblíběnější nejvyšší představitelkou městských částí v rámci české metropole. Vyplývá to z aktuálního výzkumu agentury Phoenix research, který probíhal v červenci.

čtěte více
Žižkov budou hlídat další tři kamery

Žižkov budou hlídat další tři kamery

Žižkovská radnice schválila rozšíření městského kamerového systému v Praze 3 o tři další stanoviště. Nově budou pod dohledem Žižkovo náměstí, Kostnické náměstí a cyklostezka u Tachovského náměstí.

čtěte více
Hrrr na ně! Na Vítkov

Hrrr na ně! Na Vítkov

Již počtvrté v novodobé historii poženou Husité z vrchu Vítkov křižáky.

čtěte více
Zvolte stranu: 1-5 | 6-8

27.8.2014 Starostka opět zve na šneky. Asi je to její hobby…

Starostka opět zve na šneky. Asi je to její hobby…

Ježiš, my se těch šnečích specialit snad tohle léto nezbavíme. Asi je pojídání hlemýžďů na žižkovské radnici fakt velké hobby, protože šnečí pokrmy mají být jednou z hlavních atrakcí víkendového Vinohradského Hobby Festu. Kvůli šnekům tak radnice zrušila poslední prázdninový víkend dokonce v pátek a sobotu farmářské trhy, takže to bude určitě super.

11.8.2014 Nestěžujte si, žijeme si v hojnosti, vzkázala občanům starostka Hujová (TOP 09), než si od nich nechala proplatit luxusní oběd, parfémy i oblečení

Nestěžujte si, žijeme si v hojnosti, vzkázala občanům starostka Hujová (TOP 09),  než si od nich nechala proplatit luxusní oběd, parfémy i oblečení

„Proč si neustále stěžujeme na nepopulární utahování opasků? Žijeme si v poměrně velké hojnosti,“ apelovala na občany Prahy 3 žižkovská starostka Vladislava Hujová (TOP 09) v době, kdy si sama z veřejných financí nechávala proplácet oběd s humry a šneky za 9 tisíc korun a z peněz daňových poplatníků si kupovala luxusní parfémy, bundy, boty či brýle. Psal se rok 2012, v Česku naplno eskalovala globální ekonomická krize a jen v Praze zbankrotovalo 479 firem.

13.6.2014 Žižkov a upírský expat

Žižkov a upírský expat

Žižkov je plný transplantací z celého světa, které pozdě v noci pobíhají ulicemi. Připadá mi to jako jediné místo na světě, kde expati prožijí většinu života ve tmě jako upíří plížící se za dalším nevinným cizincem, aby ho proměnili a naverbovali do své armády. Potkal jsem je všechny, od Irů, Holanďanů a Rumunů přes Australany až po Švédy a Američany. Všichni umíme být dokonalá zlatíčka, když chceme, ale i krvežíznivá monstra prchající před démony minulosti.

2.1.2014 O předsevzetích a zázracích

O předsevzetích a zázracích

Nový rok začal a ti, kdo berou vážně svá nová předsevzetí, mají příležitost ukázat, jací opravdu jsou. Mnozí už opravdu nekouří. Chodí z práce dřív, než děti usnou. Jezdí méně autem a třídí odpad. Někteří svá chvályhodná předsevzetí dokážou naplnit, jiní ne. A ti, kdo již nyní tuší, že nejspíš neuspějí, možná touží po zázraku. Po čemsi, co by jim všechny ty krásné úmysly a přání pomohlo naplnit.

5.12.2013 Žižkovský pivní ráj

Žižkovský pivní ráj

WebRep   currentVote     noRating noWeight                       Kam se vydat, neholdujete-li bujarému nákupnímu adventu, ale raději si v klidu vypijete dobré pivo? Kdybych chtěl během týdne obejít jen ty nejvyhlášenější žižkovské hospůdky a restaurace, potřeboval bych schopnosti supermana a játra Jaroslava Haška. Tak jen pár tipů na místa, kde nemají jen tak obyčejná piva.

Zvolte stranu: 1-5 | 6-8

Tipy na akce

Aktuality

Pokračuje rekonstrukce křižovatky Prokopova-Jeseniova

Až do 15. září budou v souvislosti s pokračováním celkové rekonstrukce a přestavby křižovatky ulic Prokopova-Rokycanova-Jeseniova probíhat v lokalitě uzavírky, omezení a změny v MHD. Zde je jejich přehled:

CzechPoint na Seifrtce od 14. 12. mimo provoz

Pokud budete potřebovat v druhé polovině prosince ověřit podpis či využít jiné služby pracoviště CzechPoint, musíte ve třetí městské části pouze do Lipanské ulice. Pracoviště v budově městské části na Seifertově ulici bude z technických důvodů do konce roku uzavřeno.

8. zasedání Zastupitelstva MČ Praha 3

Úterý 22. prosince 2015 od 15.00 hodin, Žižkovská radnice, Havlíčkovo náměstí 9, 1. patro, č. dveří 126

created by Anawe