Radnice odmítá zdůvodnit veletoče kolem obecních společností

Radnice odmítá zdůvodnit veletoče kolem obecních společností

Již přes dva měsíce odmítá žižkovská radnice zdůvodnit strategické veletoče kolem struktury obecních společností, které spravují obecní majetek za stovky milionů korun. Na otázky Žižkovských listů starostka

čtěte více
Hujová je třetí nejoblíbenější starostkou metropole

Hujová je třetí nejoblíbenější starostkou metropole

Starostka Prahy 3 Vladislava Hujová (TOP 09) je třetí nejoblíběnější nejvyšší představitelkou městských částí v rámci české metropole. Vyplývá to z aktuálního výzkumu agentury Phoenix research, který probíhal v červenci.

čtěte více
Žižkov budou hlídat další tři kamery

Žižkov budou hlídat další tři kamery

Žižkovská radnice schválila rozšíření městského kamerového systému v Praze 3 o tři další stanoviště. Nově budou pod dohledem Žižkovo náměstí, Kostnické náměstí a cyklostezka u Tachovského náměstí.

čtěte více
Hrrr na ně! Na Vítkov

Hrrr na ně! Na Vítkov

Již počtvrté v novodobé historii poženou Husité z vrchu Vítkov křižáky.

čtěte více

Bijáky za čtyřicet kaček

redakce / 31.7.2014
Bijáky za čtyřicet kaček

Letní prázdniny se často označují za okurkovou sezonu. V případě kina Aero to však již po čtvrté neplatí, neboť po celý srpen nabízí ke zhlédnutí zásadní filmové novinky uplynulého roku.

Čtvrtý ročník akce s názvem Pražské filmové léto totiž láká diváky na vpravdě lidové vstupné – pohodových čtyřicet korun. 

Pražské filmové létoOsvěžující filmový koktejl letos dramaturgové namíchali z vpravdě chutných surovin – od dechberoucího pobytu v beztížném stavu v případě Gravitace režiséra Alfonso Cuaróna, přes majestátní Řím ve Velké nádheře režiséra Paola Sorrentina, vybroušené Jasmíniny slzy Woodyho Allena, uhrančivou upíří romancí Přežijí jen milenci režiséra Jima Jarmusche, až po hodně zkoksovaného Leonarda di Capria řádícího ve Vlkovi z Wall Streetu, semeno na rtech mladičké Nymfomanky, až po staromilský Grandhotel Budapešt následovaný příjemnou komedií Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel.

Pražské filmové léto, které oblažovalo v první polovině prázdnin filmové fandy na Praze 7 ve spřáteleném kině Bio Oko, tak připlouvá na Zižkov, přičemž přívětivé vstupné platí vždy pro projekci od 18.00 – stačí se jen podívat do programu ZDE a vybrat si film dle vašeho gusta. A že je z čeho vybírat!

 

Kino Aero / od 1. do 31. srpna / projekce vždy od 18.00 / vstupné 40 Kč

Diskuse

Tipy na akce

Aktuality

Pokračuje rekonstrukce křižovatky Prokopova-Jeseniova

Až do 15. září budou v souvislosti s pokračováním celkové rekonstrukce a přestavby křižovatky ulic Prokopova-Rokycanova-Jeseniova probíhat v lokalitě uzavírky, omezení a změny v MHD. Zde je jejich přehled:

CzechPoint na Seifrtce od 14. 12. mimo provoz

Pokud budete potřebovat v druhé polovině prosince ověřit podpis či využít jiné služby pracoviště CzechPoint, musíte ve třetí městské části pouze do Lipanské ulice. Pracoviště v budově městské části na Seifertově ulici bude z technických důvodů do konce roku uzavřeno.

8. zasedání Zastupitelstva MČ Praha 3

Úterý 22. prosince 2015 od 15.00 hodin, Žižkovská radnice, Havlíčkovo náměstí 9, 1. patro, č. dveří 126

created by Anawe