Radnice odmítá zdůvodnit veletoče kolem obecních společností

Radnice odmítá zdůvodnit veletoče kolem obecních společností

Již přes dva měsíce odmítá žižkovská radnice zdůvodnit strategické veletoče kolem struktury obecních společností, které spravují obecní majetek za stovky milionů korun. Na otázky Žižkovských listů starostka

čtěte více
Hujová je třetí nejoblíbenější starostkou metropole

Hujová je třetí nejoblíbenější starostkou metropole

Starostka Prahy 3 Vladislava Hujová (TOP 09) je třetí nejoblíběnější nejvyšší představitelkou městských částí v rámci české metropole. Vyplývá to z aktuálního výzkumu agentury Phoenix research, který probíhal v červenci.

čtěte více
Žižkov budou hlídat další tři kamery

Žižkov budou hlídat další tři kamery

Žižkovská radnice schválila rozšíření městského kamerového systému v Praze 3 o tři další stanoviště. Nově budou pod dohledem Žižkovo náměstí, Kostnické náměstí a cyklostezka u Tachovského náměstí.

čtěte více
Hrrr na ně! Na Vítkov

Hrrr na ně! Na Vítkov

Již počtvrté v novodobé historii poženou Husité z vrchu Vítkov křižáky.

čtěte více

Letní otužování čeká letos obyvatele Lobkovičáku

redakce / 28.5.2014
Letní otužování čeká letos obyvatele Lobkovičáku

Pravidelnému evergeenu letních odstávek teplé vody se letos nevyhnou obyvatelé domů okolo Náměstí Jiřího z Lobkovic a Flory. 

Otužovací kůra je čeká podple plánů Pražské teplárenské v období od 14. do 27. června a bude se týkat lokalit nám. Jiřího z Lobkovic, Kouřimská, Soběslavská, Písecká, Hradecká, Slezská a Chrudimská. Dodavatel je zdůvodňuje plánovanými rekonstrukcemi, opravami a rekonstrukcemi na vodovodním řádu, či připojováním nových zákazníků.

Bližší informace můžete získat na zákaznické lince Pražské teplárenské, tel.: 266 751 111. Můžete zde patrně i nesouhlasit, či protestovat, což je ale, slovy klasika Járy Cimrmana, asi tak všechno, co s tím můžete dělat...

Diskuse

Tipy na akce

Aktuality

Pokračuje rekonstrukce křižovatky Prokopova-Jeseniova

Až do 15. září budou v souvislosti s pokračováním celkové rekonstrukce a přestavby křižovatky ulic Prokopova-Rokycanova-Jeseniova probíhat v lokalitě uzavírky, omezení a změny v MHD. Zde je jejich přehled:

CzechPoint na Seifrtce od 14. 12. mimo provoz

Pokud budete potřebovat v druhé polovině prosince ověřit podpis či využít jiné služby pracoviště CzechPoint, musíte ve třetí městské části pouze do Lipanské ulice. Pracoviště v budově městské části na Seifertově ulici bude z technických důvodů do konce roku uzavřeno.

8. zasedání Zastupitelstva MČ Praha 3

Úterý 22. prosince 2015 od 15.00 hodin, Žižkovská radnice, Havlíčkovo náměstí 9, 1. patro, č. dveří 126

created by Anawe