Radnice odmítá zdůvodnit veletoče kolem obecních společností

Radnice odmítá zdůvodnit veletoče kolem obecních společností

Již přes dva měsíce odmítá žižkovská radnice zdůvodnit strategické veletoče kolem struktury obecních společností, které spravují obecní majetek za stovky milionů korun. Na otázky Žižkovských listů starostka

čtěte více
Hujová je třetí nejoblíbenější starostkou metropole

Hujová je třetí nejoblíbenější starostkou metropole

Starostka Prahy 3 Vladislava Hujová (TOP 09) je třetí nejoblíběnější nejvyšší představitelkou městských částí v rámci české metropole. Vyplývá to z aktuálního výzkumu agentury Phoenix research, který probíhal v červenci.

čtěte více
Žižkov budou hlídat další tři kamery

Žižkov budou hlídat další tři kamery

Žižkovská radnice schválila rozšíření městského kamerového systému v Praze 3 o tři další stanoviště. Nově budou pod dohledem Žižkovo náměstí, Kostnické náměstí a cyklostezka u Tachovského náměstí.

čtěte více
Hrrr na ně! Na Vítkov

Hrrr na ně! Na Vítkov

Již počtvrté v novodobé historii poženou Husité z vrchu Vítkov křižáky.

čtěte více

Na co vyrazit do kina?

21.10.2014
Na co vyrazit do kina?

Říjen v kinech nabízí mnoho filmových skvostů, ať už je to poslední snímek mladého režiséra Xaviera Dolana Mami!, Divoké historky z distribuční stáje společnosti Aerofilms či dle ohlasů naprosto famózní thriller Davida Finchera Zmizelá. Podívejte se na trailery a vyražte do kina! 

Gone Girl

Mnohým stačí přečíst jméno režiséra – David Fincher. Thriller sleduje Nicka, jemuž se po pěti letech manželství ztratila milovaná žena Amy. Je však Nick trpícím manželem, nebo cynickou zrůdou, která má Amy na svědomí?
V kinech od 2. 10.

 

 

Divoké historky

Zakončovacím snímkem filmového festivalu v Karlových Varech se line šest příběhů drobných i větších nespravedlností a křivd, v nichž se hrdinové dostanou do bodu, kdy jim dojde trpělivost. Ústy jednoho z hrdinů: „Jaké násilí?!“
V kinech od 9. 10.

 

 

Mami!

Odkvétající Diane se rozhodne opět vychovávat svého dospívajícího syna Steva, trpícího hyperkinetickou poruchou. Šťastné chvíle střídají nekontrolovatelné výbuchy hněvu a Diane netuší, jak dlouho to ještě zvládne. Snímek Xaviera Dolana získal Velkou cenu z festivalu v Cannes.
V kinech od 30. 10. 

 

Diskuse

Tipy na akce

Aktuality

Pokračuje rekonstrukce křižovatky Prokopova-Jeseniova

Až do 15. září budou v souvislosti s pokračováním celkové rekonstrukce a přestavby křižovatky ulic Prokopova-Rokycanova-Jeseniova probíhat v lokalitě uzavírky, omezení a změny v MHD. Zde je jejich přehled:

CzechPoint na Seifrtce od 14. 12. mimo provoz

Pokud budete potřebovat v druhé polovině prosince ověřit podpis či využít jiné služby pracoviště CzechPoint, musíte ve třetí městské části pouze do Lipanské ulice. Pracoviště v budově městské části na Seifertově ulici bude z technických důvodů do konce roku uzavřeno.

8. zasedání Zastupitelstva MČ Praha 3

Úterý 22. prosince 2015 od 15.00 hodin, Žižkovská radnice, Havlíčkovo náměstí 9, 1. patro, č. dveří 126

created by Anawe