Radnice odmítá zdůvodnit veletoče kolem obecních společností

Radnice odmítá zdůvodnit veletoče kolem obecních společností

Již přes dva měsíce odmítá žižkovská radnice zdůvodnit strategické veletoče kolem struktury obecních společností, které spravují obecní majetek za stovky milionů korun. Na otázky Žižkovských listů starostka

čtěte více
Hujová je třetí nejoblíbenější starostkou metropole

Hujová je třetí nejoblíbenější starostkou metropole

Starostka Prahy 3 Vladislava Hujová (TOP 09) je třetí nejoblíběnější nejvyšší představitelkou městských částí v rámci české metropole. Vyplývá to z aktuálního výzkumu agentury Phoenix research, který probíhal v červenci.

čtěte více
Žižkov budou hlídat další tři kamery

Žižkov budou hlídat další tři kamery

Žižkovská radnice schválila rozšíření městského kamerového systému v Praze 3 o tři další stanoviště. Nově budou pod dohledem Žižkovo náměstí, Kostnické náměstí a cyklostezka u Tachovského náměstí.

čtěte více
Hrrr na ně! Na Vítkov

Hrrr na ně! Na Vítkov

Již počtvrté v novodobé historii poženou Husité z vrchu Vítkov křižáky.

čtěte více

Žižkovská soutěž

redakce / 29.5.2014
Žižkovská soutěž

Na konec měsíce května vám přinášíme dvě zbrusu nové soutěže, v nichž se můžete pomyslně vypravit do jižních Čech v komedii Babovřesky či naopak zatrsat na latinskoamerickou střelu Bomba Estereo Electro Cumbia! 

 

 

Troška Babovřesk

Trilogie snímků režiséra Zdeňka Trošky je u jeho fanoušků opravdu úspěšná, navíc má jasné propojení s Žižkovem. V současné chvíli Zdeněk Troška připravuje natáčení třetího dílu, tři z vás však v soutěži mohou získat DVD s dílem prvním – stačí správně odpovědět na otázku a mít trochu štěstí.

 

Otázka: Které dvě herečky z žižkovského divadelního spolku Proměna se objevují v rolích vrtošivých babek?

 

Bomba Estereo Electro Cumbia / FOTO: redakceJe to bomba!

Latinskoamerická střela, kapela Bomba Estereo Electro Cumbia, vystoupí 2. července v Akropoli a rozezní rytmy nakažlivého tance cumbia propletené s elektronikou, rapem, hypnotickými linkami baskytary a vášnivým ženským hlasem. Členové kapely prošli tvrdou praxí v rockových kapelách i nahrávacích studiích a před ostatními latinskoamerickými kapelami si udržují výrazný náskok. Tři z vás mohou v naší soutěži získat pár vstupenek na koncert!

 

Otázka: Na kterém českém festivalu skupina Bomba Estereo Electro Cumbia s úspěchem vystoupila?

 

Odpovědi na otázky zasílejte do 31. května na adresu redakce@zizkovskelisty.cz a do předmětu e-mailu uveďte buď „Soutěž – Babovřesky“, nebo „Soutěž – Bomba“.

Diskuse

Tipy na akce

Aktuality

Pokračuje rekonstrukce křižovatky Prokopova-Jeseniova

Až do 15. září budou v souvislosti s pokračováním celkové rekonstrukce a přestavby křižovatky ulic Prokopova-Rokycanova-Jeseniova probíhat v lokalitě uzavírky, omezení a změny v MHD. Zde je jejich přehled:

CzechPoint na Seifrtce od 14. 12. mimo provoz

Pokud budete potřebovat v druhé polovině prosince ověřit podpis či využít jiné služby pracoviště CzechPoint, musíte ve třetí městské části pouze do Lipanské ulice. Pracoviště v budově městské části na Seifertově ulici bude z technických důvodů do konce roku uzavřeno.

8. zasedání Zastupitelstva MČ Praha 3

Úterý 22. prosince 2015 od 15.00 hodin, Žižkovská radnice, Havlíčkovo náměstí 9, 1. patro, č. dveří 126

created by Anawe