Radnice odmítá zdůvodnit veletoče kolem obecních společností

Radnice odmítá zdůvodnit veletoče kolem obecních společností

Již přes dva měsíce odmítá žižkovská radnice zdůvodnit strategické veletoče kolem struktury obecních společností, které spravují obecní majetek za stovky milionů korun. Na otázky Žižkovských listů starostka

čtěte více
Hujová je třetí nejoblíbenější starostkou metropole

Hujová je třetí nejoblíbenější starostkou metropole

Starostka Prahy 3 Vladislava Hujová (TOP 09) je třetí nejoblíběnější nejvyšší představitelkou městských částí v rámci české metropole. Vyplývá to z aktuálního výzkumu agentury Phoenix research, který probíhal v červenci.

čtěte více
Žižkov budou hlídat další tři kamery

Žižkov budou hlídat další tři kamery

Žižkovská radnice schválila rozšíření městského kamerového systému v Praze 3 o tři další stanoviště. Nově budou pod dohledem Žižkovo náměstí, Kostnické náměstí a cyklostezka u Tachovského náměstí.

čtěte více
Hrrr na ně! Na Vítkov

Hrrr na ně! Na Vítkov

Již počtvrté v novodobé historii poženou Husité z vrchu Vítkov křižáky.

čtěte více

Žižkovské pivobraní vol. 3

redakce / 3.6.2014
Žižkovské pivobraní vol. 3

Jedna z největších a zároveň nejprochmelenějších akcí na Praze 3 se blíží – již třetí Žižkovské pivobraní se odehraje opět na Vrchu svatého Kříže v pátek 6. června od 14.00 do 21.45 a v sobotu 7. června od 12.00 do 21.45. 

Pivobraní vol. 3 / FOTO: Petr TynklOchmelené pivobraní letos nabídne celkem 30 pivovarů  včetně minipivovaru Ujkovice – Slepý krtek, který v minulém roce zvítězil v divácké ceně za nejoblíbenější pivo.  Zúčastní se také pivovary Lounský žejdlík, Goodbulldog či Pivovar žejdlíček. Můžete se tak těšit na vybrané speciály od kvasničáků, přes bylinná piva, klasické ležáky, ale také pšeničné kousky.

Každou správnou pivní degustaci je vhodné doplnit i pochutinami z některého z 

přítomných stánků. S půllitrem či třetinkou v ruce můžete sledovat doprovodný 

Pivobraní vol. 3 / FOTO: Petr Tynkl

program v podobě BMX exhibice, workshopů pro děti, či hudební produkce. V pátek Parukářku roztančí kapelka La Descarga Salsa Orchestra, která vystoupí v 18.00, následovat bude Top Dream Company od 20.30. V sobotním odpoledni se pak můžete zaposlouchat do kapelky Chocofly (16.00), která se objevila i Žižkovské smršti, v půl sedmé vystoupí Yellow Sisters a hudební program zakončí kapela Schodiště od 20.15.

Předpověď počasí slibuje na pátek i sobotu dokonale slunečnou oblohu – držte palce, aby to vydrželo!  

 

Žižkovské pivobraní vol.3 / FOTO: MČ Praha 3

Diskuse

Tipy na akce

Aktuality

Pokračuje rekonstrukce křižovatky Prokopova-Jeseniova

Až do 15. září budou v souvislosti s pokračováním celkové rekonstrukce a přestavby křižovatky ulic Prokopova-Rokycanova-Jeseniova probíhat v lokalitě uzavírky, omezení a změny v MHD. Zde je jejich přehled:

CzechPoint na Seifrtce od 14. 12. mimo provoz

Pokud budete potřebovat v druhé polovině prosince ověřit podpis či využít jiné služby pracoviště CzechPoint, musíte ve třetí městské části pouze do Lipanské ulice. Pracoviště v budově městské části na Seifertově ulici bude z technických důvodů do konce roku uzavřeno.

8. zasedání Zastupitelstva MČ Praha 3

Úterý 22. prosince 2015 od 15.00 hodin, Žižkovská radnice, Havlíčkovo náměstí 9, 1. patro, č. dveří 126

created by Anawe